2016 Global Mentoring Walk - rusza rekrutacja!

Zapraszamy do udziału w Global Mentoring Walk, który odbędzie się w sobotę 5 marca 2016 w Łazienkach Królewskich, w Warszawie.

Zaproszenie to kierujemy do kobiet, które chcą zmieniać świat oraz swoją rzeczywistość dla siebie i innych. Do kobiet reprezentujących świat biznesu, polityki, organizacji społecznych, akademicki, które chcą się uczyć od innych, i które chcą - w sobotę, 5 marca 2016, w godz. 11.00-15.00 - wziąć udział (w charakterze Mentee) w piątym w Polsce Global Mentoring Walk.
 
WYPEŁNIJ FORMULARZ
 
Global Mentoring Walk to wspólny spacer liderów i liderek (w roli Mentorów -  z duzym doświadczeniem zawodowym i życiowym) z kobietami (Mentees), które mają ambicje i cheć rozwoju  zawodowowego i osobistego – tak aby kiedys zostać Mentorem dla innej osoby. Jest to unikalna okazja dla Mentees do przeprowadzenia rozmowy i posłuchania dobrych rad od Mentorów - osób bardziej doświadczonych.
Podobne inicjatywy odbywają się tego samego dnia w wielu krajach na świecie łącząc kobiety działające w ramach Vital Voices Global Leadership Network. Kiedy na spacer spod Starej Pomarańczarni wyruszą Polki, to samo wydarzy się w 70 innych miastach na całym świecie, m.in. w: Ghanie, Ugandzie, Kambodży, Birmie, RPA, Stanach Zjednoczonych, Kenii, Serbii, Indiach, Libanie, Egipcie, Argentynie, Brazylii, USA, Malezji, czyli wszędzie tam, gdzie działa organizacja pozarządowa Vital Voices Global Partnership, założona przez dwie niezwykłe kobiety Hillary Clinton i Madelaine Albright.
 
Vital Voices Global Partnership o Mentoring Walk
Pomysł na Mentoring Walk pochodzi od amerykańskiej ikony mediów, założycielki i prezeski Oxygen Media, partnerki biznesowej Oprah Winfrey - Geraldine Laybourne w 1997 roku. Wypełniony grafik Geraldine nie pozwalał jej spotykać się ze wszystkimi młodymi kobietami, które chciały się od niej uczyć i korzystać z jej rad. Zamiast odmawiać Geraldine proponowała dołączenie do jej codziennego, porannego spaceru. Wspólne przechadzki stały się wkrótce regularną praktyką, a Geraldine zainicjowała podobne wydarzenia w największych miastach USA. Więcej o zainspirowaniu Global Mentoring Walk oraz byciu Mentorka, przez Geraldine Laybourne w artykule jej autorstwa Czytaj 
 
GMW Poland na You Tube:
2014 GMW Poland    https://www.youtube.com/watch?v=hlajKxCUX6k
2013 GMW Poland    https://www.youtube.com/watch?v=oBKhFU3Rlm4
2012 GMW Poland    https://www.youtube.com/watch?v=F0sPCI7mvmw
 
W polskiej edycji Global Mentoring Walk udział wezmą wybitne przedstawicielki świata biznesu, nauki, polityki i życia społecznego. Global Mentoring Walk jest organizowany w Polsce po raz piąty. Po raz kolejny Warszawa będzie jednym z wielu miast na świecie, gdzie kobiety spotkają się, by wziąć udział w tej inicjatywie. Ponownie korzystamy z gościnności Łazienek Królewskich, w których odbędzie się spacer – zacznie i zakończy się w Starej Pomarańczarni wspólną herbatą i kawą oraz słodkimi przekąskami.
 
Panie, z co najmniej 3-letnim doświadczeniem zawodowym, zainteresowane wzięciem udziału w 2016 GMW Poland jako Mentees, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza wraz z aktualnym CV oraz zdjęciem na adres mailowy: paulina.lepkowska@vitalvoices.pl. W razie pytan zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: 663 550 100. Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli 14.02.2016.
 
Formularz
 
Zapraszamy serdecznie!
 
Dr Daria Mejnartowicz, Flag Bearer 2016 Global Mentoring Walk Poland
Special Projects Director, Vital Voices Chapter Poland; 2012 Fortune Most Powerful Women/U.S. State Department/Vital Voices Global Women's Mentoring Partnership Alumna
Elżbieta Raczkowska, CEO, Vital Voices Chapter Poland
Marta Byczkowska, CFO, Vital Voices Chapter Poland
Aleksandra Gren, President Advisory Board, Vital Voices Poland 
2015 Fortune Most Powerful Women/U.S. State Department/Vital Voices Global Women's Mentoring Partnership Alumna
Agnieszka Anielska, Advisory Board, Vital Voices Poland
2007 Fortune Most Powerful Women/U.S. State Department/Vital Voices Global Women's Mentoring Partnership Alumna
Maja Goettig, Advisory Board, Vital Voices Poland
2013 Fortune Most Powerful Women/U.S. State Department/Vital Voices Global Women's Mentoring Partnership Alumna