Idea mentoringu

Zaczyna się od liderki

Możesz już być liderką w swoim środowisku albo dopiero być na drodze do osiągnięcia tej pozycji. Możesz działać w biznesie, w polityce albo wspierać innych swoją społeczną działalnością. By być częścią Vital Voices nie ma zawodowych ograniczeń. Ważne, żebyś była osobą, która dostrzega problemy jakie są obok Ciebie i żebyś starała się je rozwiązać.

 

Vital Voices inwestuje w liderki

Zaczynamy od spotkania. Dla nas ważne jest by dowiedzieć się jak działasz w swoim środowisku, co robisz by zmieniać na swoje otoczenie, tak by było to lepsze miejsce do życia i pracy. Jeśli widzimy, że w Twoim działaniu jest szczerość i potencjał - inwestujemy w Ciebie! Oferujemy treningi, szkolenia, mentoring, czyli wiedzę która sprawi, że Twoje działanie będzie skuteczne. Przedstawimy Cię innej liderce, która zostanie Twoją Mentorką, która już szczyci się sukcesami i działa w podobnym obszarze co Ty. Pokaże Ci w praktyce co i jak robić by być skuteczną w osiąganiu celów. Przedstawi Cię innym osobom w środowisku, które potem mogą pomóc Ci realizować Twoje cele. Zdobędziesz coś bezcennego: poczucie wsparcia i świadomość, że nie jesteś osamotniona w działaniu.

 

Liderki mnożą się

To właśnie siła Vital Voices - zdobywasz wiedzę i przekazujesz ją dalej, inspirujesz kolejne kobiety do działania, do odkrywania swoich możliwości, swojej siły. Liderki mnożą się. Taki system daje możliwość postępu, jeśli chodzi o liczbę kobiet na wysokich stanowiskach, zaangażowanych w politykę, biznes, sprawy społeczne. To już nie pojedyncze kobiety, które mają możliwość kreowania sytuacji i decydowania ale dużo kobiet, które są kompetentne, pewnie siebie i co ważne wspierają się nawzajem.

 

Vital Voices promuje liderki

Vital Voices nie tylko zachęca kobiety do aktywnego działania ale też promuje i nagłaśnia ich działalność. Opowiada historie tych kobiet, które aktywnie działają, które zmieniają świat.