Programy dla Polski i Eurazji

VVPL dla Polek

 

Od 2010 Vital Voices Poland prowadzi bezpłatny program mentoringowy dla Polek, które chcą stać się liderkami, które chcą wziąć odpowiedzialność i zmieniać świat. W czasie programu – Mentorki, czyli kobiety o dużym autorytecie i sukcesach w biznesie i polityce, dzielą się swoimi doświadczeniami i pomagają rozwinąć skrzydła przedsiębiorczym kobietom – Mentees, które uczą się, bo chcą stać się liderkami w swoich środowiskach.

 

Jak wygląda program Vital Voices? To bardzo intensywny czas – od 10 do 14 dni nauki - od rana do nocy. Wymagamy od uczestniczek maksymalnego zaangażowania. Mentee spędza kilka dni ze swoją Mentorką (to tak zwany „job shadowing”) w jej firmie, a po za tym jest bardzo dużo spotkań z kobietami: polityki, biznesu, które mają duży wpływ na to co dzieje się w Polsce i na świecie. Mentees biorą udział szkoleniach medialnych, zajęciach dotyczących biznesu i wielu innych wydarzeniach networkingowych.

 

Do kogo skierowane są takie szkolenia? Do kobiet przedsiębiorczych, które:

- mają swoją firmę lub pracują w innej firmie, korporacji, organizacji, instytucji pozarządowej lub rządowej;

- mają za sobą minimum 5 lat aktywnej kariery zawodowej;

- mają silną motywację do rozwoju swojego potencjału przywódczego

- płynnie posługują się językiem angielskim

- są zaangażowana w pracę pro publico bono

 

Informacje o rekrutacji pojawiają się zawsze w aktualnościach na tej naszej stronie i na profilu Facebook'a.

 

RAPORT Z DZIAŁALNOŚĆ FUNDACJI

 

GLOBAL MENTORING WALK

Vital Voices Poland bierze udział też w międzynarodowej akcji, którą jest Global Mentoring Walk. Zapraszamy na spacer mentorki i mentee, Panie spędzają wspólnie popołudnie i dzielą się doświadczeniem, wiedzą. Nie ma stałych dat takich spacerów. Informacje o nich i o rekrutacji pojawiają się na FB i na stronie. FORMULARZ APLIKACYJNY

 

VV PL i program dla Eurazji

Od 2012 roku Vital Voices Poland stawia sobie nowy cel. Polski oddział, globalnie działającej organizacji, wspiera kraje na wschód od naszej granicy. Jednym słowem szkolimy i wspieramy kobiety liderki, które mieszkają w krajach Eurazji m.in. na Ukrainie, Białorusi, Mołdawii i Gruzji. Polki, które wpływają na to jaki świat ich otacza, jaka jest dziś Polska, dysponują bezcenną wiedzą, którą zdobyły w czasie transformacji - na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych XX wieku. Teraz mogą się tą wiedzą podzielić, mogą zostać mentorkami, dla przyszłych liderek z Eurazji. I temu służą szkolenia organizowane przez Vital Voices Poland.

 

Informacje o rekrutacji pojawiają się na tej stronie i na profilu Facebooka.

 

W zakładce "Kontakt" znajdziecie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące programów realizowanych przez Vital Voices Poland.