Z oferty naszych szkoleń skorzystali już...

Wprowadź mentoring w struktury firmy, którą zarządzasz! Bo mentoring to nie tylko szansa na rozwój indywidualny, to doskonałe narzędzie do budowania skutecznych relacji w firmie.

 

Możesz mieć w niej liderów, którzy są świadomi celów, którzy potrafią brać odpowiedzialność za swoje działania, wiedzą jak działać skutecznie i efektywnie. Taka wiedza przekłada się na: poprawę wyników firmy, jakości indywidualnej pracy, poprawę satysfakcji z pracy i wzrost poczucia, że jest się osobą pracującą we właściwym miejscu, że zaangażowanie ma skutek i sens.

 
Ekspertki Vital Voices Poland opracowały program "Nowy model przywództwa" oparty na pięciu cechach lidera. Dla Ciebie, dla Twojej firmy przeprowadzimy profesjonalne szkolenia mentoringowe, wyłonimy liderów i mentorów.
 
RAPORT Z DZIAŁALNOŚCI VITAL VOICES POLAND
 
Zaufali już nam:
 
Ambasada USA w Warszawie
 
Johnson & Johnson
 
Orbis / Accor Group
 
Procter & Gamble
 
Play REFERENCJE
 
Sanofi REFERENCJE
 
PwC
REFERENCJE 
"Szkolenie dało mi możliwość i przestrzeń do przyjrzenia się temu co jest dla mnie ważne w kontekście przywództwa. Jakie są moje mocne strony, co powinnam wzmocnić. Warsztat dla VVPL dla PwC miał charakter eksperymentalny - uczestnikami byli także nasi koledzy. Praktycznego znaczenia nabrały elementy:  pracy w grupach nad konkretnym tematem, wypracowanie wspólnych rozwiązań i porozumiewanie się ponad podziałami. Myślę, że warsztaty oparte na modelu „pięciu cech liderki”, które opracował Vital Voices są cenne dla rozwoju osobistego i firm czy organizacji" - Małgorzata Marek, menadżerka ds. odpowiedzialności korporacyjnej, Polska i Europa Środkowo-Wschodnia
 
Women at Accor Generation
 
Ceva Logistic
GE Women
 
Shell
 
Walt Disney Poland